Başvuru

Programlarımıza kabul edilecek katılımcı sayısı sınırlı tutulmuştur. Dört modülden oluşan her bir programı tamamlayan katılımcılarımız, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi tarafından sertifikalandırılacaktır. Her modül, haftada üçer saat olacak şekilde 8 hafta boyunca devam edecektir. Modül ders programı boyunca, 24 saatlik ders katılımı sonunda katılım belgesi verilecektir. Bir program içerisindeki modüllerin hepsini tamamlayan katılımcılarımız, program sertifikası almaya hak kazanacak.

Başvuru için, aşağıdaki ödeme linkimizden, İkinci Bahar programlarından katılmak istediğiniz modülü seçerek ödemenizi yapmanızı önemle rica ederiz. Bu linkte yer alan “Kayıt Formu“nu eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir, aksi takdirde kaydınız tamamlanamayacaktır.
 

İkinci Bahar Akademi kayıt formu için tıklayınız.

 

  1. Tüm katılımcılarımızın linkimizi tıkladıktan sonra kayıtlarını tamamlamaları için 5 dakikalık süreleri bulunmaktadır, bu sürenin aşılması durumunda kayıt işleminiz başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Güvenlik sebebi ile alınan bu önleme özellikle dikkatinizi çekmek isteriz.
  2. Kayıt esnasında karşılaşabileceğiniz sorunlarınız için ikincibahar@boun.edu.tr adresine e-posta yollamanızı rica ederiz. Şikayetiniz değerlendirilerek size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.
  3. Online kayıt işlemlerinizi tamamlayabilmeniz için, tablet veya akıllı cep telefonları dışındaki cihazlardan giriş yapmanız gerekmektedir.
  4. Kontenjanı dolan modüllerimiz ödeme sayfasındaki kurs listesinden otomatik olarak düşmektedir. Bu modüller için açılabilecek yeni gruplarda yer almak üzere, ofisimiz ile ikincibahar@boun.edu.tr adresinden iletişime geçmenizi önemle rica ederiz.

 

Ücretler ve İndirim Koşulları:

İkinci Bahar Akademi Programları’nda ücret;
2017-2018 döneminde açılan programlarımızın her bir modülü için 1.800 TL (KDV dahil) olarak belirlenmiştir.

Robert Koleji ve Boğaziçi Üniversitesi mezunlarına %20 indirim uygulanmaktadır.

Daha önce modüllerden en az birine katılmış olan katılımcılar ise, yeni katılmak istedikleri modüller için %20 indirimli (1.440 TL) olarak ödeme yapacaklardır.

Eşle birlikte katılımlarda, eşlerden bir tanesi için %50 indirim uygulanmaktadır. Eş indirimi dahilinde, eşlerden biri normal (1.800 TL) ücret ödemekte, diğer eş ise %50 eş indirimi (900 TL) ücreti ödemektedir.

Havale olarak yapılan ödemeler Boğaziçi Üniversitesi Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü’nün hesabına yapılabilir (Garanti Bankası, Boğaziçi Üniversitesi Şubesi, Şube Kodu: 303 IBAN no: TR68 0006 2000 3030 0006 2996 84). Garanti Bankası kredi kartlarina 3 taksit yapılmaktadır.

*  İndirimlerimiz arasından birden çok indirim almaya hak kazanan katılımcılara sadece en yüksek orandaki indirim uygulanmaktadır.
* Kayıt yaptırdıktan sonra yapılacak iptallerde, katılım ücretinin %80’i iade edilir. Eğitim başladıktan sonra ayrılanlara ödeme iadesi yapılmaz.

Sorularınız için, ikincibahar@boun.edu.tr adresimizden e-posta ile ulaşmanızı rica ederiz.